MenuWork4TechSzukaj

CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o. z siedziba w Łomiankach zatrudni

Inżynier ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Łomianki

Obowiązki:

• kompleksowa obsługa klientów na terenie Polski/Europy – odpowiedzialność
za plany sprzedaży i współpracę z klientami
• udzielanie klientom technicznego wsparcia i doradztwa
• sporządzanie analiz rynku i strategii dalszego rozwoju sprzedaży
• raportowanie do przełożonych
• udział w szkoleniach produktowych

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym
  • doświadczenie w sprzedaży i doradztwie technicznym
    (preferowane branże: automotive, przemysł metalurgiczny, systemy przenośników,
    elektrotechnika) oraz kontakty w wymienionych branżach
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny –
    oraz niemieckiego – mile widziane
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych – Polska/Europa
  • zdolności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży, komunikatywność
  • wiedza z zakresu dokumentacji technicznej
  • wysoka kultura osobista, sumienność, konsekwencja, zorientowanie na cel
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań przy nowoczesnych rozwiązaniach technicznych
  • duży zakres odpowiedzialności, samodzielności i możliwość rozwoju
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • szkolenia w Polsce i za granicą

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Administratorem danych jest CAD/CAM Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach, 05-092, ul. Kolejowa 311. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dodatkowe informacje

  • Forma zatrudnienia:
  • Wymiar zatrudnienia: Pełny etat
  • Wymagane wykształcenie: Średnie zawodowe
  • Wymagane doświadczenie: 5-10 lat
  • Region:
  • Data dodania oferty: 11/7/2017
  • Oferta ważna do: 10/11/2017
Twoja uwaga/opinia

Skorzystaj z niżej wymienionych tematów, aby precyzyjnie określić treść Twojej wiadomości:

Dziękujemy za Twoją opinię

Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Okno zamknie się za 5 sek.

x