MenuWork4TechSzukaj

CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach zatrudni specjalistę w zakresie tłocznictwa i procesów narzędziowych

Kierownik Narzędziowni

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Obowiązki:

• Kierowanie Narzędziownią i koordynacja prac zatrudnionego personelu
• Odpowiedzialność za prowadzenie i aktualizację dokumentacji technicznej
• Nadzór nad konserwacją i regeneracją narzędzi
• Zapewnienie terminowego wykonywania przeglądów technicznych, konserwacji, napraw, remontów
• Zapewnienie wsparcia technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji narzędzi
• Dokonywanie odbiorów technicznych nowo instalowanych narzędzi
• Budowanie nowych narzędzi oraz wprowadzanie modyfikacji
• Prowadzenie kontroli w zakresie prawidłowej eksploatacji narzędzi
• Współpraca z produkcją ,działem technicznym, działem jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne lub pokrewne), dodatkowo mile widziane wykształcenie zawodowe jako mechanik narzędzi
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie  zawodowe na podobnym stanowisku włącznie z odpowiedzialnością za personel
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu będzie zdecydowanym atutem
  • Wedza w zakresie konstrukcji oraz naprawiania narzędzi
  • Znajomość norm i zasad bezpieczeństwa pracy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Administratorem danych jest CAD/CAM Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach, 05-092, ul. Ludowa 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dodatkowe informacje

  • Forma zatrudnienia:
  • Wymiar zatrudnienia: Pełny etat
  • Wymagane wykształcenie: Średnie zawodowe
  • Wymagane doświadczenie: 3-5 lat
  • Region:
  • Data dodania oferty: 10/8/2017
  • Oferta ważna do: 14/10/2017
Twoja uwaga/opinia

Skorzystaj z niżej wymienionych tematów, aby precyzyjnie określić treść Twojej wiadomości:

Dziękujemy za Twoją opinię

Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Okno zamknie się za 5 sek.

x