MenuWork4TechSzukaj

Firma działająca w środowisku międzynarodowym od 1995 roku w branży usług CADCAM. Kluczowym zakresem działalności spółki jest konstrukcja i produkcja przyrządów tłocznych, a także form wtryskowych dla: Automotive, Lotnictwa i AGD

SPAWACZ LASER

Miejsce pracy: Łomianki

Obowiązki:

– Przygotowywanie materiałów do spawania
– Praca z dokumentacją techniczną
– Zapewnienie jakości spawania materiałów metalowych
– Wykorzystywanie do pracy narzędzi spawalniczych oraz pomiarowych

Wymagania:

– Doświadczenie na analogicznym stanowisku: spawanie laserem (min.2 lat)

– Znajomość rysunku i dokumentacji technicznej

Oferujemy:

– Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

– Stabilne zatrudnienie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Administratorem danych jest CAD/CAM Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach, 05-092, ul. Kolejowa 311. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dodatkowe informacje

  • Forma zatrudnienia:
  • Wymiar zatrudnienia: Pełny etat
  • Wymagane wykształcenie: Bez wykształcenia
  • Wymagane doświadczenie: 2-3 lata
  • Region:
  • Data dodania oferty: 13/7/2017
  • Oferta ważna do: 15/11/2017
Twoja uwaga/opinia

Skorzystaj z niżej wymienionych tematów, aby precyzyjnie określić treść Twojej wiadomości:

Dziękujemy za Twoją opinię

Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Okno zamknie się za 5 sek.

x