MenuWork4TechSzukaj

O nas

Work4Tech

WORK4TECH jest wyspecjalizowaną agencją pracy stałej i tymczasowej, działającą w sektorze usług personalnych w Polsce i za granicą. Wyróżnia nas ścisły, profesjonalny system rekrutacyjny, pozwalający na wybór najlepszych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam zaoferować rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Klienta. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla przemysłu ze szczególnym uwzględnieniem branż: motoryzacyjnej, lotniczej oraz AGD.

Usługi outsourcingowe stanowią główny trzon naszej działalności. Korzystanie z zasobów zewnętrznych jest obecnie ważną strategią zarządzania biznesem, która oferuje dogodne i efektywne rozwiązania. WORK4TECH oferuje specjalistyczny outsourcing personelu oraz outsourcing usług inżynierskich perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań Klienta.

WORK4TECH stosuje leasing pracowniczy, który pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnienie kadry personalnej naszych Klientów. Oferujemy skuteczny i precyzyjny model selekcji pracowników dla projektów krótkoterminowych i długoterminowych według ściśle planowanego i realizowanego klucza rekrutacyjnego. Nasz zespól rekrutujący oraz headhunterski jest zbudowany z praktyków, mających wieloletnie i międzynarodowe doświadczanie pracy w przemyśle, dzięki czemu możemy pochwalić się świetną znajomością branży i rynku specjalistycznego. Nasze działania oferują Państwu szybkie, profesjonalne i rzetelne pozyskanie kandydatów oraz usług, które będą odpowiadać wysokim wymogom Państwa oraz Państwa Klientów.

To co nas wyróżnia, to ścisłe ukierunkowanie rekrutacji na branżę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość zapotrzebowania wyspecjalizowanego rynku technicznego na zasoby personalne. Ponadto, kierując się rzetelnością i mając na uwadze globalny aspekt działalności naszych Klientów, oferujemy nasze usługi na terenie Chin, Niemiec, Meksyku, we Włoszech oraz USA.

WORK4TECH – we provide the best solutions for your projects!

Twoja uwaga/opinia

Twoja uwaga/opinia

Skorzystaj z niżej wymienionych tematów, aby precyzyjnie określić treść Twojej wiadomości:

Twoja uwaga/opinia

Twoja uwaga/opinia

Dziękujemy za Twoją opinię

Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Okno zamknie się za 5 sek.

x